Szczegóły oferty

Pracownik ogólnobudowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-08-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł pracownik ogólnobudowlany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: podstawowe
  • wykształcenie bez znaczenia, umiejętność pracy w grupie jak i samodzielnie w zakresie wyznaczonych obowiązków ze szczególną starannością i obowiązującymi zasadami technologicznymi i BHP, mile widziane uprawnienia z zakresu budownictwa oraz prawo jazdy, doświadczenie wystarczające do samodzielnej pracy.

Zakres obowiązków:

  • prace ogólnobudowlane - murarskie, tynkarskie, wykończeniowe, docieplenia, dekarskie, elektryczne , wodno-kanalizacyjne. Baza socjalno-warsztatowa w Gliwicach.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu Pl. Krakowski 9 Zabrze 41-800 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, świadectwa pracy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).