Podstawowe informacje

pracownik ogólnobudowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

Zabrze, Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik ogólnobudowlany

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wykształcenie bez znaczenia, umiejętność pracy w grupie jak i samodzielnie w zakresie wyznaczonych obowiązków ze szczególną starannością i obowiązującymi zasadami technologicznymi i BHP, mile widziane uprawnienia z zakresu budownictwa oraz prawo jazdy, doświadczenie wystarczające do samodzielnej pracy.

Zakres obowiązków:

  • prace ogólnobudowlane - murarskie, tynkarskie, wykończeniowe, docieplenia, dekarskie, elektryczne , wodno-kanalizacyjne. Baza socjalno-warsztatowa w Gliwicach.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu Pl. Krakowski 9 Zabrze 41-800 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, świadectwa pracy

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.08.2018