Podstawowe informacje

pracownik ogólnobudowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

Zabrze, Śląskie

Data publikacji:
01-08-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 18 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - pracownik ogólnobudowlany

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • zasadnicze zawodowe, typ: budowlane - pożądane
  • wykształcenie podstawowe, zawodowe(budowlane)
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, solidność, mile widziane doświadczenie - możliwość przeszkolenia

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie narzędzi do pracy, przygotowanie terenu, prace wykończeniowe. Równoważny czas pracy. Zatrudnienie przez okres 6 miesięcy.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu Pl. Krakowski 9 Zabrze 41-800

CV, świadectwo szkolne, świadectwa pracy, skierowanie z PUP w Zabrzu.

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017