Podstawowe informacje

pracownik ogólnobudowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

Ruda Śląska, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
25-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik ogólnobudowlany

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane
  • Miejsce przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych Chorzów ulica Wolności 4/6. Miejsce wykonywania pracy cała Polska. Dojazd do miejsca pracy oraz zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy zbrojeniach, pomoc dla cieśli, pomoc dla murarzy, prace ogólnobudowlane

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej Ballestremów 16 Ruda Śląska 41-700 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.06.2018