Szczegóły oferty

Pracownik ogólnobudowlany

KInga Tkacz P.U-H KINGA SERWIS

OFERTA NIEAKTUALNA

polkowice, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-15

Data pierwszej publikacji:
2017-10-15

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 4000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik ogólnobudowlany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*
  • umiejętność ogólnobudowlanych prac wykończeniowych, doświadczenie, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prace wykończeniowe, w tym: prace murarskie, tynkowanie, montaż płyt kartonowo-gipsowych, płytki ścienne i podłogowe, szpachlowanie, malowanie

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

CV, podanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).