Szczegóły oferty

Pracownik ogólnobudowlany

PRZEDSIĘBIORSTWO-USŁUGOWO-HANDLOWE M5 MARCEL SZATKOWSKI

OFERTA NIEAKTUALNA

polkowice, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-15

Data pierwszej publikacji:
2017-10-15

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 5600 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik ogólnobudowlany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: prawo jazdy kat B
  • umiejętność prac ogólnobudowlanych, doświadczenie, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prace wykończeniowe, w tym: prace murarskie, tynkarskie, montaż płyt kartonowo- gipsowych, kładzenie płytek ściennych i podłogowych, szpachlowanie, malowanie, prace w Polkowicach

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).