Szczegóły oferty

Pracownik ogólnobudowlany - elektryk

KAMSOFT SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

nisko, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-15

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-05

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3000 PLN

Artykuł Pracownik ogólnobudowlany - elektryk - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: badania wysokościowe powyżej 3m
  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B - umiejętności: Chęć do pracy
  • Dokładność
  • Uczciwość
  • Sumienność
  • Wymagane wykształcenie min. zawodowe, preferowane elektryczne. Wymagane doświadczenie w zawodzie. Badania wysokościowe powyżej trzech metrów. Wymagane umiejętności ogólnobudowlane. Sumienność i dokładność, uczciwość, chęć do pracy. MILE WIDZIANE: Doświadczenie w pracach monterskich z zakresu sieci LAN, systemów CCTV, SAP, DSO, KD. Istnieje możliwość uaktualnienia uprawnień SEP przez pracodawcę.

Zakres obowiązków:

  • - Prace elektryczne oraz ogólnobudowlane. Prace instalacyjne instalacji elektrycznych i niskoprądowych. Budowa przyłączy, przewierty, wykonywanie tras kablowych, montaż urządzeń. Przegląd i konserwacja wykonywanych instalacji. Wykonywanie bieżących napraw. - Wynagrodzenie: 3000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy z możliwością przedłużenia. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe, preferowane elektryczne. Wymagane doświadczenie w zawodzie. Badania wysokościowe powyżej trzech metrów. Prawo jazdy kat. B. Uprawnienia SEP. Wymagane umiejętności ogólnobudowlane. Sumienność i dokładność, uczciwość, chęć do pracy. MILE WIDZIANE: Doświadczenie w pracach monterskich z zakresu sieci LAN, systemów CCTV, SAP, DSO, KD. Istnieje możliwość uaktualnienia uprawnień SEP przez pracodawcę. Kontakt telefoniczny (tel.: 32-209-07-05) w godz.: 9:00-13:00 lub e-mail: rekrutacja@kamsoft.pl - Przesłać CV

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

- Kontakt telefoniczny (tel.: 32-209-07-05) w godz.: 9:00-13:00 lub e-mail: rekrutacja@kamsoft.pl - Przesłać CV

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).