Podstawowe informacje

PRACOWNIK OCHRONY

SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Opolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - PRACOWNIK OCHRONY

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie gimnazjalne - pożądane
  • wymagane są następujące uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B - inne zawody: Pracownik ochrony fizycznej - dodatkowe
  • wyk. min. gimnazjalne, mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika ochrony w załogach interwencyjnych, Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, niekaralność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B Kandydaci proszeni są o kontakt na ul. Matejki 15. 24 godzinny system pracy

Zakres obowiązków:

  • Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia. Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV i list motywacyjny

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.07.2018