Szczegóły oferty

PRACOWNIK OCHRONY

SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, opolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł PRACOWNIK OCHRONY - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie gimnazjalne - pożądane
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień PRAWO JAZDY KAT. B - inne zawody: Pracownik ochrony fizycznej - dodatkowe
  • wyk. min. gimnazjalne, mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika ochrony w załogach interwencyjnych, Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, niekaralność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B Kandydaci proszeni są o kontakt na ul. Matejki 15. 24 godzinny system pracy

Zakres obowiązków:

  • Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia. Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia.

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV i list motywacyjny

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).