Szczegóły oferty

Pracownik ochrony (w systemie 3-zmianowym)

KB FOLIE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-19

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Pracownik ochrony (w systemie 3-zmianowym) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe - inne zawody: Pozostali pracownicy ochrony osób i mienia
  • OFERTA PRACY DLA OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ wykształcenie podstawowe lub wyżej, brak przeciwwskazań zdrowotnych do przeprowadzania obchodów. Obowiązki: dozór obiektu firmy w systemie 3-zmianowym. [Kontakt: 22 678 60 10, 22 678 60 20, CV na e-mail: rzuchowski@kbfolie.pl]

Zakres obowiązków:

  • dozór obiektu firmy w systemie 3-zmianowym.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV na e-mail, telefonicznie

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).