Szczegóły oferty

Pracownik ochrony Skawina - obiekt handlowy

Solid Security

OFERTA NIEAKTUALNA

skawina, małopolskie

Data dodania:
2018-10-30

Data pierwszej publikacji:
2018-10-02

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-31

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Pracownik ochrony Skawina - obiekt handlowy - obrazek nagłówkowy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony fizycznej, zatrudni osoby chętne do pracy w charakterze Pracownika ochrony fizycznej w Skawinie ul. Popiełuszki - obiekt handlowy

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej na rynku firmie
- Elastyczny grafik (dogodny i zmianowy system pracy)
- Umowa zlecenie
- Wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego
- Stabilność zatrudnienia
- Wynagrodzenie 11 pln netto/godz
- System pracy 09.00-21.00 (12 godzin)

Wymagania:
- Niekaralność
- Znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym

Obowiązki:
Obsługa monitoringu, spisywanie wybranego asortymentu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres email @ w trści maila wpisując – praca Skawina lub za pomocą portalu. Kontakt telefoniczny pod numerem 723-991-792 723 .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid Security Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko pracownik ochrony .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid Security Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Solid Security Sp. z o. o.
a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści :

Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych
Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:
1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Solid Security Sp. z o. o., ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa,
2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem:
Solid Security Sp. z o. o.,, ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa,
3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Solid Security Sp. z o. o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii;
5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.12.2018 r.
6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Solid Security Sp. z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.
8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.