Podstawowe informacje

Pracownik Ochrony Fizycznej - windy zewnętrzne

SOLID SECURITY Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
31-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 13 PLN/h

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik Ochrony Fizycznej -  windy zewnętrzne

> Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Opis stanowiska

  • Pracownik ochrony fizycznej na posterunku operatora windy towarowej.

Wymagania

  • Mile widziany  kurs na dźwigi i windy - Urzędu Dozoru Technicznego
  • Niekaralności,
  • Samodzielności, dyspozycyjności, odpowiedzialności,
  • Sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • Dobra kondycja fizyczna i szybkości działania
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy

  • system 8h lub 16h
  • stawka 13,5zł netto  ( 15zł netto od 2019 roku)
  • kurs obsługa dźwigów i wind - Urząd Dozoru Technicznego
  • badania wysokościowe

Informacje : 785 850 109 lub 605 212 390

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupa Solid Security Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko np.pracownik ochrony . Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupa Solid Security Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Grupa Solid Security Sp. z o. o. a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści : Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że: 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Grupa Solid Security Sp. z o. o., ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: Grupa Solid Security Sp. z o. o.,, ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Grupa Solid Security Sp. z o. o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.12.2018 r. 6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Grupa Solid Security Sp. z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. 8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.11.2018