Podstawowe informacje

pracownik ochrony fizycznej

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 18 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - pracownik ochrony fizycznej

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: niekaralność
  • doświadczenie zawodowe mile widziane - pożądane
  • nie trzeba płacić za zaświadczenie o niekaralności, pracodawca sam to weryfikuje

Zakres obowiązków:

  • ochrona obiektu
  • pilnowanie i monitorowanie obiektu pilnowanie linii kas w markecie handlowym-

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie Opolska 19 Chorzów 41-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018