Podstawowe informacje

Pracownik obsługi wagi

RAVEN PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Gliwice 1, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik obsługi wagi

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: ekonomiczne - umiejętności: Obsługa komputera i pakietu Office - inne zawody: Pozostali pracownicy obsługi biurowej, staż: 2 lat

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie: średnie ekonomiczne
  • doświadczenie: 2 lata
  • obsługa komputera
  • zakres obowiązków: rejestrowanie i ważenie samochodów, kontrola zgodności dokumentów, wystawianie dokumentów (faktur, WZ)
  • dwie zmiany
  • miejsce pracy: Gliwice

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt osobisty, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018