Podstawowe informacje

pracownik obsługi/pracownik restauracji

DAKAT Dróżdż Teresa

OFERTA NIEAKTUALNA

Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 13 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - pracownik obsługi/pracownik restauracji

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - dodatkowe
  • średnie zawodowe - dodatkowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień aktualne badania sanepidowskie - dodatkowe

Zakres obowiązków:

  • Praca w kuchni, przygotowywanie kanapek, sałatek, obsluga gości, prace porządkowe na terenie restauracji (Miejsce wykonywania pracy: ul. Jamontta,Szeroka,Broniewskiego,Grudziądzka,Żółkiewskiego)

Aplikowanie:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017