Szczegóły oferty

Pracownik obsługi/pracownik restauracji

DAKAT Dróżdż Teresa

OFERTA NIEAKTUALNA

grudziądz, kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Artykuł pracownik obsługi/pracownik restauracji - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - dodatkowe
  • średnie zawodowe - dodatkowe
  • wymagane uprawnienia: aktualne badania sanepidowskie - dodatkowe

Zakres obowiązków:

  • Praca w kuchni, przygotowywanie kanapek, sałatek, obsluga gości, prace porządkowe na terenie restauracji (Miejsce wykonywania pracy: ul. Jamontta,Szeroka,Broniewskiego,Grudziądzka,Żółkiewskiego)

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).