Szczegóły oferty

Pracownik obsługi płacowej

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Świdwin

OFERTA NIEAKTUALNA

świdwin, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-05-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik obsługi płacowej - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące

Zakres obowiązków:

  • Wymagania związane ze stanowiskiem pracy: w y m a g a n i a n i e z b ę d n e: wykształcenie: średnie znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, finansów publicznych, służby cywilnej, prawa pracy i systemów ubezpieczeń społecznych, ustawy o państwowej straży pożarnej, obsługa programu PŁATNIK, biegła obsługa komputera (MS OFFICE), korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie obywatelstwa polskiego, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo, lub umyślne przestępstwo skarbowe. w y m a g a n i a d o d a t k o w e: doświadczenie na stanowisku ds. obsługi płac lub księgowości ( minimum 6 m-cy) , umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków, asertywność, komunikatywność, kultura osobista, dobra organizacja pracy własnej i w zespole, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Życiorys/CV i list motywacyjny Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy kopia innych dokumentów potwierdzających posiadanie kwalifikacje (uprawnienia, ukończone kursy, itp.),

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).