Podstawowe informacje

Pracownik obsługi kancelarii

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
25-07-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik obsługi kancelarii

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe, obsługa komputera w tym programu MS Office, dobra organizacja pracy, komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, praca w godz. 7.30-15.30 od pn-pt.Miejsce pracy: Gdańsk Siedlce.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa kancelarii, poczty przychodzącej i wychodzącej, koordynacja pracy kancelarii, przygotowywanie pism, kontakt z klientem, instytucjami ,sądami, rejestracja spraw, mailing

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017