Szczegóły oferty

Pracownik obsługi kancelarii

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2017-07-25

Data pierwszej publikacji:
2017-07-25

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2600 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik obsługi kancelarii - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe, obsługa komputera w tym programu MS Office, dobra organizacja pracy, komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, praca w godz. 7.30-15.30 od pn-pt.Miejsce pracy: Gdańsk Siedlce.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa kancelarii, poczty przychodzącej i wychodzącej, koordynacja pracy kancelarii, przygotowywanie pism, kontakt z klientem, instytucjami ,sądami, rejestracja spraw, mailing

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).