Podstawowe informacje

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

Jarosław ZAWADZKI cleanout

OFERTA NIEAKTUALNA

Kędzierzyn Koźle, Opolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień PRAWO JAZDY KAT. B - inne zawody: Operator myjni - dodatkowe
  • wyk. brak lub niepełne podstawowe, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B, sprawność fizyczna Praca pn-nd w godz od 10-18 lub 13-21 Pracodawca prosi o kontakt tel. w celu ustalenia terminu spotkania.

Zakres obowiązków:

  • mycie samochodów, obsługa klienta

Aplikowanie:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.07.2018