Podstawowe informacje

pracownik magazynu

Aweco Polska Appliance Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik magazynu

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku pracy

Zakres obowiązków:

  • zadania: - fizyczne przyjmowanie dostaw, ich poprawna identyfikację, etykietowanie oraz kontrola ilości opakowań i uszkodzeń
  • - lokowanie oraz relokacje towaru na magazynie zgodnie z przyjętym systemem zrządzania materiałami
  • - wydawanie materiałów na podstawie zamówień
  • - fizyczne przygotowanie oraz wysyłka części sprzedażowych
  • - kontrola jakości wysyłanych przesyłek
  • - utrzymanie czystości na magazynie
  • - bieżąca kontrola stanów na magazynie
  • - dbanie o infrastrukturę na magazynie
  • - zachowanie struktury FIFO i 5S na wszystkich obszarach logistycznych
  • - eskalowanie do bezpośredniego przełożonego wszelkich zakłóceń, nieporządków, niezgodności, uszkodzeń towarów

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - życiorys zawodowy

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: OfPr/18/0957| wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku pracy

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018