Szczegóły oferty

Pracownik magazynu

Aweco Polska Appliance Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-08

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł pracownik magazynu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane uprawnienia: uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku pracy

Zakres obowiązków:

  • zadania: - fizyczne przyjmowanie dostaw, ich poprawna identyfikację, etykietowanie oraz kontrola ilości opakowań i uszkodzeń
  • - lokowanie oraz relokacje towaru na magazynie zgodnie z przyjętym systemem zrządzania materiałami
  • - wydawanie materiałów na podstawie zamówień
  • - fizyczne przygotowanie oraz wysyłka części sprzedażowych
  • - kontrola jakości wysyłanych przesyłek
  • - utrzymanie czystości na magazynie
  • - bieżąca kontrola stanów na magazynie
  • - dbanie o infrastrukturę na magazynie
  • - zachowanie struktury FIFO i 5S na wszystkich obszarach logistycznych
  • - eskalowanie do bezpośredniego przełożonego wszelkich zakłóceń, nieporządków, niezgodności, uszkodzeń towarów

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - życiorys zawodowy

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: OfPr/18/0957| wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku pracy

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).