Podstawowe informacje

Pracownik magazynu - dział przyjęcia towaru

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódzkie

Data publikacji:
18-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik magazynu - dział przyjęcia towaru

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • 6 mies. stażu pracy na podobnym stanowisku, obsługa skanera DENSO BH5-508 BW, ręcznego wózka paletowego, programu SAP.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie towarów do magazynu, prawidłowe oznakowanie składowanych towarów. Obsługa skanera DENSON BHS-508 BW oraz ręcznego wózka paletowego.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018