Szczegóły oferty

Pracownik linii produkcyjnej

OFERTA NIEAKTUALNA

płock, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-26

Data wygaśnięcia:
2018-06-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik linii produkcyjnej - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - języki obce: chiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Oferta złożona w celu wydania informacji starosty.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie surowców do produkcji, samodzielna praca przy linii produkcyjnej, realizacja zadań zleconych przez kierownika, obsługa maszyn z chińską instrukcją obsługi. Praca w godz. 7-15.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Płocku Kostrogaj 1 Płock 09-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).