Podstawowe informacje

Pracownik linii produkcyjnej

OFERTA NIEAKTUALNA

Płock, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
26-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik linii produkcyjnej

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - języki obce: chiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Oferta złożona w celu wydania informacji starosty.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie surowców do produkcji, samodzielna praca przy linii produkcyjnej, realizacja zadań zleconych przez kierownika, obsługa maszyn z chińską instrukcją obsługi. Praca w godz. 7-15.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Płocku Kostrogaj 1 Płock 09-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.06.2018