Szczegóły oferty

Pracownik leśny - wycinka choinek PILARZ

PF-Gruppen

OFERTA NIEAKTUALNA

odense

Data dodania:
2018-10-30

Data pierwszej publikacji:
2018-10-29

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 50 PLN

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Start pracy: 1 listopada

Ilość wakatów: 3
Lokalizacja: Fyn, Dania ( ok. 850 km drogą lądową z Poznania)

Czas trwania prac: 3-5 tygodni, w zależności od przyjazdu

Odense
L-107

Obowiązki

Wycinanie choinek za pomocą pił mechanicznych,okrzesanie dolnej części choinek.
Inne prace leśno-produkcyjne

Wymagania

Doświadczenie,
Dyspozycyjność,
Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
Dobra sprawność fizyczna,
Odpowiedzialność i sumienność
Język angielski nie jest wymagany,
Własny samochód: dojazd do pracy (  zapytaj rekrutanta, może jest oferta bez wymaganego samochodu )

Oferujemy

Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS
Stawka godzinowa 80 DKK brutto ( 45 PLN )
Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny
Umowę na czas ustalony z pracownikiem
Średnie zarobki brutto miesięcznie: 18000 DKK (10 200 PLN)

Średnie zarobki netto po odliczeniu podatków i mieszkania:
Wyjazd 3 tygodnie: 4800 PLN + 450 PLN wakacyjne
Wyjazd 4 tygodnie: 6500 PLN + 600 PLN wakacyjne
Wyjazd 5 tygodni:8000 PLN + 800 PLN wakacyjne

Pracę 6 dni w tygodniu, w wysokim sezonie trzeba być przygotowanym na extra godziny oraz pracę w niedzielę!
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania (15-40 km od pracy, 75-100 kr / noc)
Obsługę administracyjną w Danii

Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00
Możliwość pracy na jednym z wielu naszych innych projektów
Możliwość wyjazdu w grupie

Zapraszamy do kontaktu

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie www.pf-gruppen.com (zakładka APLIKUJ O PRACĘ) oraz wyślij swoje CV

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta: +48 660 575 888
Justyna +48664764763

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook - profil
Grupa Facebook - relacje LIVE / info