Podstawowe informacje

Pracownik leśny - drwal / pilarz (późna trzebież)

PF-Gruppen

Kopenhaga, Dania

Data publikacji:
05-07-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-07-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik leśny - drwal / pilarz (późna trzebież)

Rozpoczęcie prac: 6 sierpień
Okres pracy: około 2 miesiące (z możliwością powrotu w lutym na wczesną trzebież),

Miejsce pracy: Zelandia, Dania

Ilość wakatów: 2

Kopenhaga
Numer oferty: L-110

Obowiązki

- obsługa pił (ścinka, trzebież drzew),

- okrzesywanie i obrzynanie obalonego drzewa,

- prace porządkowe w lesie,

- przestrzeganie norm BHP.

Wymagania

-  zaangażowanie i dyspozycyjność do pracy,

-  znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (wymóg konieczny),

- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

- doświadczenie  na podobnym stanowisku,

-   własny samochód (dojazdy do pracy),

- uprawnienia pilarza/drwala mile widziane,

- dobry stan zdrowia.

Oferujemy

- stawka godzinowa brutto: 110 DKK (14,76 €) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,

- średnie zarobki miesięczne brutto: 24200 DKK (3200 €),
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
- 50 / 60 godzin w tygodniu,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
-  możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
- pomoc w organizacji mieszkania, 90 kr/doba (ok. 40 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe)
- duńską umowę,
- obsługę administracyjną oraz opiekę polskiego koordynatora

Zdjęcia sieci naszych mieszkań: LINK

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?