Podstawowe informacje

pracownik hurtowni leków 5/8

Randstad Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
20-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
część etatu / praca dodatkowa, brak danych

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
monsterpolska.pl

Opis oferty pracy

Praca - pracownik hurtowni leków 5/8
Szukasz pracy dodatkowej? Studiujesz i chcesz połączyć naukę z pracą?
Jesteś dostępny/a do pracy w godzinach 17:00-22:00?
Mamy ofertę dla Ciebie
Poszukujemy obecnie 15 osób do pracy w godzinach 1700-22:00 na magazynie farmaceutycznym!

oferujemy

- stała stawka godzinowa i możliwość wypracowania premii
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- pracę w zespole młodych i energicznych osób
- szereg benefitów

zadania

- kompletacja leków zgodnie z zamówienie
- obsługa skanera
- praca w godzinach 17:00-22:00 (5/8 etatu)

oczekujemy

Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i motywacja do pracy oraz nieutrudniony dojazd do miejsca pracy (ul. Porcelanowa w Katowicach)!
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Sprawdź również inne oferty z branży:

technik farmacji - katowice

gk farmacol to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania. atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. jeśli cenisz sobie "

praca dla technika farmacji na staż w aptece w bytomiu
Bytom, Śląskie

poszukujemy technika farmacji na staż do apteki w bytomiu. gwarantujemy atrakcyjne warunki finansowe (wynagrodzenie, premie, dodatki za dojazd) oraz pozapłacowe warunki tj. pełen pakiet benefitów, szkolenia i inwestowanie w rozwój pracownika oraz świetną atmosferę pośród zespołu. zapraszamy do wysył"

Kierownik Apteki - Cieszyn
DOZ S.A. Cieszyn, Śląskie

Kierownik Apteki - Cieszyn Lokalizacja: Cieszyn Zakres obowiązków zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z"

Biotechnolog
IMAGENE.ME S.A. Katowice, Śląskie

IMAGENE.ME S.A. W związku z dynamicznym rozwojem firma IMAGENE.ME SA działająca w branży medycyny spersonalizowanej/biotechnologicznej/IT poszukuje do biura w Tychach osób na stanowisko Biotechnolog Miejsce pracy: Katowice Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł ZAKRES ZADAŃ: wys"

Magister Farmacji - Cieszyn

Magister Farmacji - Cieszyn Lokalizacja: Cieszyn Zakres obowiązków zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodno"

dermokonsultantka katowice
agnieszka Katowice, Śląskie

asm sales force agency jest czołową spółką należącą do grupy kapitałowej asm group s.a. grupa realizuje cele swoich klientów na terenie polski oraz włoch w ramach kilku linii biznesowych m.in.: merchandisingu, outsourcingu sił sprzedaży, field marketingu oraz badań marketingowych. dzięki "