Szczegóły oferty

Pracownik hurtowni leków 5/8

Randstad Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, śląskie

Data dodania:
2018-12-21

Data pierwszej publikacji:
2018-12-20

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Część etatu / praca dodatkowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
Monster Polska

Opis oferty pracy

Artykuł pracownik hurtowni leków 5/8 - obrazek nagłówkowy
Szukasz pracy dodatkowej? Studiujesz i chcesz połączyć naukę z pracą?
Jesteś dostępny/a do pracy w godzinach 17:00-22:00?
Mamy ofertę dla Ciebie
Poszukujemy obecnie 15 osób do pracy w godzinach 1700-22:00 na magazynie farmaceutycznym!

oferujemy

- stała stawka godzinowa i możliwość wypracowania premii
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- pracę w zespole młodych i energicznych osób
- szereg benefitów

zadania

- kompletacja leków zgodnie z zamówienie
- obsługa skanera
- praca w godzinach 17:00-22:00 (5/8 etatu)

oczekujemy

Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i motywacja do pracy oraz nieutrudniony dojazd do miejsca pracy (ul. Porcelanowa w Katowicach)!
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Brak aktualnych ofert o podobnym charakterze do wyświetlanej oferty