Szczegóły oferty

PRACOWNIK HALI

AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł PRACOWNIK HALI - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - pożądane - umiejętności: CHĘĆ I MOTYWACJA DO PRACY
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE - inne zawody: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Zakres obowiązków:

  • ZATOWAROWANIE I OZNAKOWANIE DZIAŁU, DBAŁOŚĆ O CZYSTOŚĆ NA DZIALE, ZAPOBIEGANIE STRATOM, PRZYJĘCIE I OBSŁUGA KLIENTA
  • WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, MOTYWACJA I CHĘĆ DO PRACY, UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH MILE WIDZIANE
  • SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ W SIEDZIBIE FIRMY USTOWO 45,19.10.17, GODZ.11.00-WYŁĄCZNIE

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ W SIEDZIBIE FIRMY USTOWO 45,19.10.17, GODZ.11.00-WYŁĄCZNIE

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).