Podstawowe informacje

PRACOWNIK HALI

AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Zachodniopomorskie

Data publikacji:
04-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - PRACOWNIK HALI

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - pożądane - umiejętności: CHĘĆ I MOTYWACJA DO PRACY
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE - inne zawody: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Zakres obowiązków:

  • ZATOWAROWANIE I OZNAKOWANIE DZIAŁU, DBAŁOŚĆ O CZYSTOŚĆ NA DZIALE, ZAPOBIEGANIE STRATOM, PRZYJĘCIE I OBSŁUGA KLIENTA
  • WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, MOTYWACJA I CHĘĆ DO PRACY, UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH MILE WIDZIANE
  • SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ W SIEDZIBIE FIRMY USTOWO 45,19.10.17, GODZ.11.00-WYŁĄCZNIE

Sposób aplikowania:

SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ W SIEDZIBIE FIRMY USTOWO 45,19.10.17, GODZ.11.00-WYŁĄCZNIE

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017