Szczegóły oferty

Pracownik hali-sprzedawca

OLEŚNICADIS Sp. zo.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

oleśnica, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik hali-sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: książeczka sanitarno-epidemiologiczna - inne zawody: Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci) - pożądane
  • cierpliwość, uprzejmość

Zakres obowiązków:

  • wykładanie towarów n apółki, praca w magazynie i hali sprzedaży.obsluga klienta.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

mile widziane doświadczenie, cierpliwość, uprzejmość, książeczka sanitarna.

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).