Szczegóły oferty

Pracownik gospodarczy (Osoby niepełnosprawne)

LANUA INVESTMENTS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-18

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Pracownik gospodarczy (Osoby niepełnosprawne) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe

Zakres obowiązków:

  • - Praca przy utrzymaniu czystości pomieszczeń biurowych, szatni, korytarzy, części socjalnej. - Wynagrodzenie: 2100 zł/brutto + premia. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 6:00-14:0, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Kontakt telefoniczny (512-053-460) w godzinach: 9:00-14:00 od poniedziałku do piątku.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - Kontakt telefoniczny (512-053-460) w godzinach: 9:00-14:00 od poniedziałku do piątku.

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).