Podstawowe informacje

pracownik gospodarczy OfPr/18/1330

OFERTA NIEAKTUALNA

Limanowa, Małopolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
03-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2120 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik gospodarczy OfPr/18/1330

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe - języki obce: ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • Informacja starosty. organizacja stanowiska pracy, utrzymanie czystości na zakładzie pracy. Miejsce wykonywania pracy Raba Niżna, w godzinach od 07:00 do 15:00.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy Limanowa J.Marka 9 Limanowa 34-600 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018