Szczegóły oferty

Pracownik gospodarczy OfPr/18/1330

OFERTA NIEAKTUALNA

limanowa, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-03

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł pracownik gospodarczy OfPr/18/1330 - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - języki obce: ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • Informacja starosty. organizacja stanowiska pracy, utrzymanie czystości na zakładzie pracy. Miejsce wykonywania pracy Raba Niżna, w godzinach od 07:00 do 15:00.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy Limanowa J.Marka 9 Limanowa 34-600 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).