Szczegóły oferty

Pracownik gospodarczy (nr 1333)

SANATORIUM UZDROWISKOWE OŚRODEK REHABILITACJI I ODNOWY BIOLOGICZNEJ OAZA SP Z O O

OFERTA NIEAKTUALNA

inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-04-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł pracownik gospodarczy (nr 1333) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe - pożądane
  • zasadnicze zawodowe - pożądane
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat. B - pożądane
  • umiiejętności stolarskie (w tym składanie mebli), pracowitość, rzetelność, uczciwość

Zakres obowiązków:

  • prace gospodarcze, usuwanie usterek w budynku, składanie mebli, utrzymanie czystości i porządku w ogrodzie, wykonywanie zakupów samochodem służbowym

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt z pracodawcą osobisty z CV ul. Świętokrzyska 76, Inowrocław lub pod nr tel: 52 311 15 00 wew. 501

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).