Szczegóły oferty

Pracownik gospodarczy

OFERTA NIEAKTUALNA

łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik gospodarczy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wykształcenie brak lub podstawowe 3 mies. stażu pracy umiejętność obsługi prasokontenerów N2O - SHA, NR P U 2/16

Zakres obowiązków:

  • - wykonywanie zadań i czynności pomocniczych i usługowych w stosunku do innych prac - obsługa prasokontenerów N2O - SHA, NR P U 2/16

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).