Podstawowe informacje

Pracownik gospodarczy

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódzkie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik gospodarczy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wykształcenie brak lub podstawowe 3 mies. stażu pracy umiejętność obsługi prasokontenerów N2O - SHA, NR P U 2/16

Zakres obowiązków:

  • - wykonywanie zadań i czynności pomocniczych i usługowych w stosunku do innych prac - obsługa prasokontenerów N2O - SHA, NR P U 2/16

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018