Szczegóły oferty

Pracownik gospodarczy i wsparcia magazynowego

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3600 PLN

Artykuł Pracownik gospodarczy i wsparcia magazynowego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i praktyka w tym zakresie

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku, pomoc w załadunku i rozładunku samochodów dostawczych, pomoc w pracach magazynowych, praca na linii produkcyjnej (prace fizyczne i obsługa maszyn), praca na zmiany (w tym na zmianę nocną)

Sposób aplikowania:

- kontakt przez OHP

OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).