Szczegóły oferty

Pracownik Fizyczny

OFERTA NIEAKTUALNA

wołomin, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-15

Data pierwszej publikacji:
2017-10-15

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik Fizyczny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane - języki obce: rosyjski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - pożądane
  • doświadczenie w ogólnobudowlanych pracach

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie materiałów pomocniczych, pomoc robotnikom budowlanym, prace porządkowe na budowie

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie Warszawska 5a Wołomin 05-200

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: cv

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).