Podstawowe informacje

PRACOWNIK FIZYCZNY w Krakowie

LIMNUSWORK

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
03-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - PRACOWNIK FIZYCZNY w Krakowie

LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Polski - Kraków poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kraków

Obowiązki

  • Pomoc instalatorom przy montażu sieci zewnętrznej wod.-kan.

Wymagania

  • Chęci i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie w branży sanitarnej
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Specjalistyczną odzież ochronną
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2400 zł netto oraz premię uznaniową od przerobu miesięcznego

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 511771704 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o. al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LimnusWork Sp. z o.o. al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."