Podstawowe informacje

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY ROBOTACH WODNO KANALIZACYJNYCH

ZAKŁAD TECHNIKI KANALIZACYJNEJ JAROSŁAW MIJALSKI

OFERTA NIEAKTUALNA

Kiełczów, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 15 PLN/h

Praca - PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY ROBOTACH WODNO KANALIZACYJNYCH

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia OBSŁUGA SPRZETU SPECJALISTYCZNEGOWYSOKOCIŚNIENIOWEGO ORAZ KAMERY TV MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY WROCŁAW I DOLNY ŚLĄSK -ZGODNIE ZE ZLECENIEM, NIE MNIEJ NIŻ 140 GODZ. W MSC.

Zakres obowiązków:

  • PRACE PRZY WYKONYWANIU SIECI WODNO-KANALIZACYJNYCH MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY WROCŁAW I DOLNY ŚLĄSK -ZGODNIE ZE ZLECENIEM, NIE MNIEJ NIŻ 140 GODZ. W MSC. proponowany okres zatrudnienia 3 lata

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.12.2018