Szczegóły oferty

Pracownik fizyczny

OFERTA NIEAKTUALNA

opole, opolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł pracownik fizyczny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • umiejętność pracy z narzędziami ręcznymi, wytrwałość fizyczna, mobilność

Zakres obowiązków:

  • Praca fizyczna na terenie woj. opolskiego. przygotowywanie materiałów pomocniczych, Pracę szlifierskie (szlifierka kątowa) Prace ziemne przy lokalizacji infrastruktury podziemnej Pracę transportowe (załadunek i wyładunek) Pracę w głębokich wykopach Pracę przy odwadnianiu terenu prace porządkowe na budowie, inne prace zlecone przez zleceniodawcę.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Hubala 21 Opole 45-266 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).