Podstawowe informacje

pracownik fizyczny

OFERTA NIEAKTUALNA

Opole, Opolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Zarobki:
minimum 17 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • umiejętność pracy z narzędziami ręcznymi, wytrwałość fizyczna, mobilność

Zakres obowiązków:

  • Praca fizyczna na terenie woj. opolskiego. przygotowywanie materiałów pomocniczych, Pracę szlifierskie (szlifierka kątowa) Prace ziemne przy lokalizacji infrastruktury podziemnej Pracę transportowe (załadunek i wyładunek) Pracę w głębokich wykopach Pracę przy odwadnianiu terenu prace porządkowe na budowie, inne prace zlecone przez zleceniodawcę.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Hubala 21 Opole 45-266 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.06.2018