Szczegóły oferty

Pracownik fizyczny - Montażysta

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH JANKIEWICZ I SYN S. C.

OFERTA NIEAKTUALNA

pruszków, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-06-19

Data pierwszej publikacji:
2018-06-15

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-08-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1050 PLN

Artykuł Pracownik fizyczny - Montażysta - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • Osoba chętna do pracy.Sprawna manualnie.

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń.Czynności produkcyjne.Pakowanie.Oferta pracy zarówno dla osób NIEPEŁNOSPRAWNYCH I PEŁNOSPRAWNYCH.Praca od pon-pt w godz.8-16.Wynagrodzenie 1.050 brutto + premia.Wymiar czasu pracy 1/2 etatu.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV,SKIEROWANIE

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).