Podstawowe informacje

pracownik fizyczny

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódzkie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: obsługa maszyn do mycia i czyszczenia szklarni, staż: 4 miesięcy
  • gotowość do pracy w delegacji

Zakres obowiązków:

  • mycie i czyszczenie obiektów szklarniowych, usuwanie starych upraw, dezynfekcja szklarni, przewijanie mat
  • praca na wysokości 3 m
  • praca w delegacji
  • 150 godz. miesięcznie

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód Częstochowska 40/52 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.06.2018