Szczegóły oferty

Pracownik fizyczny

OFERTA NIEAKTUALNA

łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł pracownik fizyczny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: obsługa maszyn do mycia i czyszczenia szklarni, staż: 4 miesięcy
  • gotowość do pracy w delegacji

Zakres obowiązków:

  • mycie i czyszczenie obiektów szklarniowych, usuwanie starych upraw, dezynfekcja szklarni, przewijanie mat
  • praca na wysokości 3 m
  • praca w delegacji
  • 150 godz. miesięcznie

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód Częstochowska 40/52 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).