Szczegóły oferty

Pracownik fizyczny

Randstad Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Libiąż, małopolskie

Data dodania:
2018-12-06

Data pierwszej publikacji:
2018-11-30

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-31

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Zarobki:
od 50 EUR

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
Monster Polska

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik fizyczny - obrazek nagłówkowy
Interesuje Cię ciekawa praca za granicą, która pozwoli Ci doskonalić język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?
Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!
Już dziś czekamy na Ciebie z super ofertą!!!
Rekrutacja na stanowisko pracownika fizycznego

oferujemy
- legalną i stabilną pracę na terenie całej Holandii
- wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu
- zakwaterowanie
- możliwość skorzystania ze zorganizowanego transportu do Holandii
- wynagrodzenie od 10,00 euro brutto/ godzina
- zakwaterowanie od 90 euro tydzień/osoba
- ubezpieczenie od 19,40 euro tydzień/osoba
- możliwość wyjazdu w grupach oraz w parach
- opiekę koordynatora na miejscu

zadania
- praca na produkcji lub magazynie
- układanie towarów
- załadunek oraz rozładunek produktów
- przygotowywanie produktów do wysyłki
- kontrola jakości
- obsługa maszyn

oczekujemy
- chęci i zaangażowania
- doświadczenia w pracy na produkcji lub magazynie
- komunikatywnej znajomości j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47