Szczegóły oferty

Pracownik działu logistyki – operator wózka widłowego Niemcy

Fenix Poland

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, łódzkie

Data dodania:
2019-07-21

Data pierwszej publikacji:
2019-07-17

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

FENIX POLAND to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu stałego i tymczasowego dla branży logistycznej do Niemiec.
Fenix Poland S.A. (numer certyfikatu 15344)
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta z Niemiec pracowników na stanowisko:
Pracownik działu logistyki – operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Miejsce pracy: Niemcy (miejscowość Bad - Mergentheim) Badenia-Wirtembergia
ZAKWATEROWANIE ZA DARMO!!!!!!
ZARABIASZ ok. 7 tys. zł /msc

Opis stanowiska:
• praca na magazynie surowców wtórnych
• przygotowywanie towarów do wysyłki
• dostarczenie komponentów na dział produkcie, przy użyciu wózka widłowego (niski skład)
Oferujemy:
• legalną pracę w pełnym wymiarze czasu pracę
• gwarantowaną liczbę godzin
• stawkę 11,00 Euro
• umowę o pracę,
• dodatkowo płatne nadgodziny 50-100%,
• Praca w systemie 2 zmian (6-14, 14-22),
• zakwaterowanie w mieszkaniach lub
pensjonatach, wyposażonych w kuchnie, pralki i lodówki
• miesięcznie wynagrodzenie zawsze płatne do 10 każdego następnego miesiąca w wybranej walucie euro lub złotówki
• możliwość zjazdów na weekendy w zależności od rodzaju
pracy i klienta
• opiekę polskiego koordynatora na terenie
Oczekujemy:
• uprawnienia na wózki widłowe
• minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomości języka niemieckiego, bądź angielskiego

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fenix Poland S.A. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fenix Poland S.A.”
Fenix Poland S.A. z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 270, 90-361 Łódź, jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
• podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
• dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
• posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
• przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
• Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu Fenix Poland S.A. przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”