Szczegóły oferty

Pracownik Działu IT

SUNEX SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

racibórz, śląskie

Data dodania:
2017-11-02

Data pierwszej publikacji:
2017-11-02

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik Działu IT - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • [Inne] : Od kandydatów oczekujemy: - Praktycznej znajomości podstawowych programów komputerowych ( pakietu Office) mile widziana znajomość oprogramowań typu Exact Glob, Komax, Insert DVR Network Client
  • - Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Oferujemy: - możliwość ubezpieczenia grupowego
  • - możliwość korzystania z programów motywacyjnych
  • - dofinansowanie do karty sportowej Multisport.

Zakres obowiązków:

  • - Zarządzanie siecią komputerową, sprzętem komputerowym, infrastrukturą telekomunikacyjną (telefony stacjonarne, skype, sieć komórkowa, poczta elektroniczna), oprogramowaniem oraz urządzeniami biurowymi typu: drukarka, kserokopiarka
  • - Zapewnienie sprawnego i wydajnego działania systemów LAN/WAN
  • - Aktualizacja i unowocześnianie oprogramowania komputerowego
  • - Nadzorowanie terminów ważności licencji oraz legalności oprogramowania
  • - Wykonywania kopii zapasowych oraz zapewnienie bezpieczeństwa tych kopii
  • - Nadzór nad administracją strony internetowej wraz z bieżącą aktualizacją i zmianami
  • - Instalacja, konfiguracja nowych komputerów i oprogramowania niezbędnego do pracy na danym stanowisku oraz udzielanie wsparcia technicznego.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).