Podstawowe informacje

Pracownik Działu Finanse i Księgowość

OFERTA NIEAKTUALNA

Lublin, Lubelskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik Działu Finanse i Księgowość

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: Obsługa programów pakietu MS OFFICE - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości, staż: 3 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, zaawansowana znajomość MS Office, SAP, NESSOFT, IC-ACOOUNTING, doświadczenie zawodowe: min. 3 miesiące w dziale księgowości w przedsiębiorstwie międzynarodowym , znajomość j. rosyjskiego, ukraińskiego w stopniu dobrym. Ogólny zakres obowiązków: przeprowadzanie czynności księgowych dla celów ustawowych i US GAAP. Sporządzanie raportów HFM, wprowadzanie danych do systemów ERP, współpraca w zakresie lokalnych audytów. Zapewnienie prawidłowego przygotowania wyniku finansowego (Trial Balance) w wyznaczonym terminie, ze szczególnym uwzględnieniem terminowego procesowania dokumentów PK, rozliczania transakcji bankowych, kont środków trwałych, należności i zobowiązań. Weryfikacja oraz wysyłka wyniku finansowego (TB-Trial Balance). Weryfikacja oraz bezbłędne księgowanie dokumentów PK zarówno utworzonych przez Genpact jak i otrzymanych od Klienta. Odpowiedzialność za zapewnienie kompletności wszystkich zaksięgowanych dokumentów PK oraz za ich archiwizację. Sprawozdawczość w zakresie Księgi Głównej. Współpraca w zakresie audytu wewnętrznego i zewnętrznego. Wykonanie obowiązków zgodnie ze standardami SOX i kontroli wewnętrznej. Prowadzenie usług księgowych dla klientów zagranicznych. Współpraca z globalnymi Oddziałami Genpact.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Miejski Urząd Pracy w Lublinie Niecała 14 Lublin 20-080 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

SKIEROWNIE

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 07.06.2018