Szczegóły oferty

Pracownik działu części

AUTO BRZEZIŃSKA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik działu części - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe, typ: techniczne
  • posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat B - pożądane
  • Znajomość budowy samochodów, doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera lub sprzedawcy w Dziale części. Zaangażowanie i dokładność w działaniu.

Zakres obowiązków:

  • Motoryzacja. Poprawne prowadzenie ewidencji magazynowej: przyjęcia, wydania, zwroty. Dobór części za pomocą oprogramowania technicznego. Dbałość o ład i porządek w magazynie.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV ze zdjęciem

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).