Podstawowe informacje

Pracownik działu części

AUTO BRZEZIŃSKA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódź, Łódzkie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik działu części

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: techniczne
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat B - pożądane
  • Znajomość budowy samochodów, doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera lub sprzedawcy w Dziale części. Zaangażowanie i dokładność w działaniu.

Zakres obowiązków:

  • Motoryzacja. Poprawne prowadzenie ewidencji magazynowej: przyjęcia, wydania, zwroty. Dobór części za pomocą oprogramowania technicznego. Dbałość o ład i porządek w magazynie.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV ze zdjęciem

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018