Szczegóły oferty

Pracownik ds. telekomunikacyjnych sieci stacjonarnych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-11-04

Data pierwszej publikacji:
2019-10-31

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
praca.pl

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:

Stanowisko ds. telekomunikacyjnych sieci stacjonarnych

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IAT/118/10/19

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • opracowywanie zasad techniczno - organizacyjnych utrzymania urządzeń telekomunikacji kolejowej, monitorowanie i kontrolowanie realizacji ich wprowadzania i przestrzegania,
  • organizowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań na zawarcie umów centralnych w zakresie usług i materiałów strategicznych dla utrzymania urządzeń telekomunikacji kolejowej,
  • monitorowanie i kontrolowanie realizacji planów rzeczowo - finansowych jednostek organizacyjnych oraz umów o charakterze centralnym, w tym nadzorowanie rozliczania dotacji budżetowych w zakresie urządzeń telekomunikacji kolejowej,
  • nadzór nad opisem sieci i paszportyzacją urządzeń końcowych sieci przewodowych oraz infrastruktury sieci kablowych miedzianych,
  • tworzenie kontraktów, wprowadzanie i wystawianie faktur, tworzenie zamówień oraz zgłaszanie wniosków w systemie SAP,
  • opracowywanie oraz aktualizowanie instrukcji, wytycznych organizacji i eksploatacji urządzeń / systemów telekomunikacyjnych technologicznych sieci stacjonarnych i nadzór nad ich stosowaniem,
  • współdziałanie w procesie wydawania świadectw dopuszczenia do eksploatacji urządzeń / systemów telekomunikacyjnych technologicznych sieci stacjonarnych,
  • Weryfikacja wymagań związanych z niezawodnością, gotowością oraz bezpieczeństwem prowadzenia ruchu kolejowego dla urządzeń łączności kolejowej.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata pracy w specjalności automatyka i telekomunikacja,
  • wiedza zawodowa w zakresie automatyka i telekomunikacja, ruch kolejowy,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą,
    • prywatna opieka medyczna oraz program sportowo-rekreacyjny na preferencyjnych warunkach,
    • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie,
    • dofinansowanie do wypoczynku, turystyki, aktywności sportowej i kulturalnej.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 05.11.2019.

Poznaj

9

aktualnych ofert pracy

Zarządzamy państwową infrastrukturą kolejową.
Udostępniamy trasy kolejowe dla przewozów pasażerskich i towarowych.
Utrzymujemy i modernizujemy powierzoną nam sieć linii kolejowych z dbałością o środowisko naturalne.