Szczegóły oferty

Pracownik ds. opracowania ładunków

Poczta Polska S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-15

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2250 PLN

Artykuł Pracownik ds. opracowania ładunków - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wykształcenie zawodowe, dokładność, sumienność, umiejętność pracy zespołowej, mile widzane uprawnienia na wózki widłowe. Miejsce pracy: Pruszcz Gdański. Kontakt tel.: 58 326 61 31 lub e-mail edyta.pych@poczta-polska.pl Pracodawca zatrudni 6 osób.

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załaudnek samochodów ciężarowych z przesyłkami pocztowymi, zapewnienie bezpieczeństwa ładunku pocztowego, sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanych usług.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).