Podstawowe informacje

Pracownik ds. obsługi korepondencji

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

OFERTA NIEAKTUALNA

Ostrów Wlpk., Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik ds. obsługi korepondencji

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: rzetelność
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • obsługa komputera - MS Office
  • umiejętność radzenia ze stresem

Zakres obowiązków:

  • minimum 1 rok pracy związanej z obsługa kancelaryjną, termin składania podań: 01.06.2018 r. do Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowie Wlkp.ul. Wysocka 1b, PRACA W WOLSZTYNIE, więcej informacji dot. oferty pracy znajduje się na stronie ZUS o/Ostrów Wlkp. pod numerem 719447

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018