Podstawowe informacje

Pracownik ds. obsługi klienta (O)

Firma Handlowo-Usługowa "DREW-GIPS" Podraza Marek

OFERTA NIEAKTUALNA

Tarnów, Małopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik ds. obsługi klienta (O)

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • mile widziane doświadczenie, obsługa komputera oraz kasy fiskalnej, terminala płatniczego, wykształcenie zasadnicze zawodowe, praca w Tarnowie na dwie zmiany od 7.00-15.00, 10.00-18.00, również w co drugą sobotę w godz. 7.00-13.00, wynagrodzenie od 2 100 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Firma Handlowo-Usługowa "DREW-GIPS" Podraza Marek ul. Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów, wcześn. kontakt telefoniczny 509 371 873.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta oraz wydawanie towarów z magazynu

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018