Podstawowe informacje

Pracownik ds. mycia technicznego

KLAWIKOWSKI SP. Z O.O. SP.K.

OFERTA NIEAKTUALNA

Pruszcz Gdański, Pomorskie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 4300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik ds. mycia technicznego

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • dobry stan zdrowia oraz kondycja fizyczna, dyspozycyjność. Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, Trójmiasto. Kontakt: CV proszę przesyłać na adres e-mail klawikowski@klawikowski.pl , telefoniczne umówienie spotkania: 58 773 00 48, kontakt osobisty: Pruszcz Gdański, ul.Krótka 20.PRACODAWCY ZALEŻY ABY KANDYDACI MIELI CV. Pracodawca docelowo zatrudni 2 osoby.

Zakres obowiązków:

  • Czyszczenie pasów drogowych znakowania poziomego, czyszczenie elewacji. Z dokładnym zakresam pracy można zapoznać się na naszej stronie internetowej www.klawikowski .pl , gdzie znajdują się zdjęcia i filmy z realizowanych przez nas usług.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV proszę przesyłać na adres e-mail klawikowski@klawikowski.pl

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017