Podstawowe informacje

Pracownik ds. administracyjno-biurowych

Fundacja Football Academy Group

OFERTA NIEAKTUALNA

Opole, Opolskie

Data publikacji:
04-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2150 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik ds. administracyjno-biurowych

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku mile widziane umiejętność obsługi sprzętu biurowego oraz komputera umiejętność obsługi pakietu biurowego (np. MS Office) chęć rozwoju umiejętności planowania i organizacji pracy samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań odpowiedzialność dyscyplina wewnętrzna

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów (telefoniczna, korespondencyjna, mailowa) czytanie korespondencji i odpowiadanie na nią, wprowadzanie i przetwarzanie danych w systemie komputerowym , prace ogólne administracyjne i biurowe, inne związane ze specyfiką firmy.

Aplikowanie:

CV ze zdjęciem

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017