Szczegóły oferty

Pracownik ds. administracyjno-biurowych

Fundacja Football Academy Group

OFERTA NIEAKTUALNA

opole, opolskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2150 PLN

Artykuł Pracownik ds. administracyjno-biurowych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku mile widziane umiejętność obsługi sprzętu biurowego oraz komputera umiejętność obsługi pakietu biurowego (np. MS Office) chęć rozwoju umiejętności planowania i organizacji pracy samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań odpowiedzialność dyscyplina wewnętrzna

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów (telefoniczna, korespondencyjna, mailowa) czytanie korespondencji i odpowiadanie na nią, wprowadzanie i przetwarzanie danych w systemie komputerowym , prace ogólne administracyjne i biurowe, inne związane ze specyfiką firmy.

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

CV ze zdjęciem

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).