Szczegóły oferty

Pracownik do obsługi ruchu turystycznego

OFERTA NIEAKTUALNA

świebodzin, lubuskie

Data dodania:
2017-12-01

Data pierwszej publikacji:
2017-12-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Pracownik do obsługi ruchu turystycznego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień Prawo jazdy kat. B - języki obce: rosyjski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • ukraiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów z Polski oraz z terenów Europy wschodniej- Rosja, Ukraina kontakt telefoniczny oraz korespondencyjny

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie Studencka 8 Świebodzin 66-200

cv+skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).