Szczegóły oferty

Pracownik do budowy scenografii

SCENOGRAFOWIE BUDOWA DEKORACJI sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Kim jesteśmy? Zajmujemy się projektowaniem i budową scenografii reklamowych, scenicznych, eventowych i filmowych. Kogo szukamy? Osoby, która jest odpowiedzialna, lubi pracę w zespole oraz posiada doświadczenie. Zainteresowany? Przeczytaj nasze ogłoszenie i aplikuj śmiało!

Miejsce pracy: Warszawa

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Prace budowlane z zakresu stolarki (praca z płytą wiórową, MDF, sklejką, budowanie ścian z drewna) oraz wykończenia wnętrz np. malowanie powierzchni, układanie paneli podłogowych, etc.
  • Tworzenie segmentów całej scenografii,
  • Realizację powierzonych obowiązków zgodnie z przyjętym projektem,
  • Utrzymanie porządku na placu budowy,
  • Współpraca z innymi pracownikami,
  • Monitorowanie harmonogramu realizacji prac,
  • Raportowanie do przełożonego o postępie robót,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy z drewnem, malowaniu powierzchni oraz pracach ślusarskich,
  • Chęci do pracy, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,
  • Stałej współpracy,
  • Dobrej organizacji pracy własnej, utrzymania porządku i dbania o narzędzia,
  • Zaangażowania w pracę,
  • Dyspozycyjności - zdolności do pracy pod presją czasu,
  • Uczciwości, sumienności, dokładności,
  • Umiejętności pracy z zespole,
  • Prawa jazdy kategorii B+E lub/oraz C,
  • Mile widziana znajomość elektryki (uprawnienia elektryczne),
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
  • Mile widziany sposób zatrudnienia na podstawie umowy cywilnoprawnej oraz rozliczenie na zasadzie B2B.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną,
  • Możliwość rozwoju i awansu.