Szczegóły oferty

Pracownik budowlany ( prace wykończeniowe)

Krzystyniak Paweł Budmatex

OFERTA NIEAKTUALNA

wadowice, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-12

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 20000 PLN

Artykuł Pracownik budowlany ( prace wykończeniowe) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane
  • wymagane uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B* - pożądane - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • - Wykształcenie nie jest istotne, doświadczenie w wykończeniach wnętrz. umiejętnośc w zakresie szpachlowania, gipsowania, montażu płyt gipsowo-kartonowych, układania płytek, mile widziane prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Pracewykończeniowe, układanie płytek, szpachlowanie, gipsowanie, itp. Praca na terenie Norwegii, wyjazd na 1,5 miesiąca powrót do Polski na 2 tygodnie.

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).