Podstawowe informacje

Pracownik budowlany (nr 7301)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE " MASS " MAREK SIERZPUTOWSKI

OFERTA NIEAKTUALNA

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik budowlany (nr 7301)

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: prawo jazdy według wskazanej kategorii
  • wykształcenie zawodowe lub średnie, prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • prace remontowo-budowlane, prace wykończeniowe, malowanie, gipsowanie, wykonywanie instalacji CO itp., zaopatrywanie w materiały budowlane oraz ich rozładunek

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

kontakt tel. 52 321-25-03 w godz. 8.00 - 16.00 - p. Karolina Wysocka

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017